2. Förfarande
Förfarande
Titel: Slamtömning
Beskrivning: Entreprenaden omfattar tömning av slutna tankar, slambrunnar, minireningsverk, fettavskiljare, fosforkällor samt insamling och behandling av latrin.
Intern identifierare: UH24-033
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 34144410 Slamsugare, 34951200 Utrustning för slamhantering, 42996000 Maskiner för avloppsrening, 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster, 90510000 Avfallshantering, 90513000 Hantering av ofarligt avfall, 90513600 Avlägsnande av slam, 90513700 Transport av slam, 90513900 Hantering av slam
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000