Kort beskrivning
Omfattning i detalj framgår enligt handlingarna angivna under AFB.22.
Denna upphandling omfattar installation av ett nytt sopsugssystem i Huvudsta som ska ersätta den befintliga sopsugsanläggningen. Upphandlingen omfattar:
2. Sopsugsledningar DN400