73186-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Tekniska stödtjänster – Konsultstöd inköp av båtar
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKonsultstöd inköp av båtar
BeskrivningKonsultstöd inköp av båtar
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71356300 Tekniska stödtjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001