731888-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Konstruktioner och konstruktionsmaterial; konstruktionshjälpmedel (utom elutrustning) – VF Leverans av cykeltak och cykelutrustning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelVF Leverans av cykeltak och cykelutrustning
BeskrivningUpphandlingen avser ett ramavtal för köp och leverans av cykeltak och i övrigt förekommande produkter avseende cykelutrustning.
Intern identifierareSFSS 2025-01639
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44000000 Konstruktioner och konstruktionsmaterial; konstruktionshjälpmedel (utom elutrustning)
Ytterligare klassificering (cpv): 44200000 Konstruktionsprodukter, 44400000 Diverse industriframställda produkter och tillhörande föremål
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000