2. Förfarande
Förfarande
Titel: Musikutrustning till grund - och gymnasieskolor, Stockholms stad
Beskrivning: Enligt FFU
Intern identifierare: UTBF 2023/426
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 37310000 Musikinstrument
Ytterligare klassificering (cpv): 37300000 Musikinstrument och delar till dessa, 37320000 Delar och tillbehör till musikinstrument, 50860000 Reparation och underhåll av musikinstrument
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Ramavtal för Stockholms stads grund - och gymnasieskolor gällande musikutrustning. Avtalet gäller i två (2) år med förlängning 1+1 år.
Intern identifierare: Musikutrustning till grund - och gymnasieskolor, Stockholms stad