732002-2026 - Resultat
Sverige – Anläggningsarbete – Större anläggningsarbeten på idrottsplatser
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Större anläggningsarbeten på idrottsplatser
Beskrivning: Större anläggningsarbeten på idrottsplatser i Södertälje- och Salems kommun
Typ av förfarande: Öppet
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001