732184-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Städning av bostäder och byggnader samt fönsterputsning – Städtjänster Helsingborgshem
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelStädtjänster Helsingborgshem
BeskrivningUpphandlingen omfattar städtjänster inom Helsingborgshems fastighetsbestånd. Omfattningen är uppdelad i 4 separata områden. Varje område utvärderas och tilldelas separat.
Intern identifierare2025-00327
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90911000 Städning av bostäder och byggnader samt fönsterputsning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000