2. Förfarande
Förfarande
Titel: Contract Award Notice - Engineering, Support and Services for Gulfstream Fleet
Beskrivning: Engineering, Support and Services for Gulfstreem Fleet.
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50211100 Underhåll av flygplan
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ContractAwardProject:54:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 50210000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster avseende flygplan och annan utrustning, 50200000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster avseende flygplan, järnvägar, vägar och marin utrustning, 50211000 Reparation och underhåll av flygplan
Optioner:
Beskrivning av alternativen: 2 + 2 år