732248-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Stål – Stål och plåt
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelStål och plåt
BeskrivningStål och plåt till i första hand, Renovas underhållsverkstäder.
Intern identifierare0545/24
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 14622000 Stål
Ytterligare klassificering (cpv): 44172000 Plåtar (byggindustri), 44212240 Balkar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningStål och plåt till i första hand, Renovas och Renova Miljös underhållsverkstäder.
Intern identifierareStål och plåt