See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lokalvård och interna servicetjänster
Beskrivning: Upphandlingen är en funktionsupphandling som omfattar lokalvård och interna servicetjänster som ska levereras I Arbetsförmedlingens lokaler över hela landet. Tjänsten omfattar regelbunden lokalvård inkl. periodiskt underhåll av golv samt en fönsterputs per år. Utöver detta ska Arbetsförmedlingen kunna köpa extra fördjupad golvvård , extra fönsterputs, samt andra tjänster relaterade till lokalvården. De olika tjänsternas innehåll specificeras vidare under avsnitt 5. Upphandlingen är indelad i fyra olika regionala områden (Norr, Väst, Öst och Syd) där var och ett kommer att utgöra ett separat avtalsområde.
Intern identifierare: Af-2025/0078 6739
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Intern identifierare: 1763235-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Krav på leverantören
Intern identifierare: 1763237-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsutvärdering Norr
Intern identifierare: 1763238-2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Anbudutvärdering Väst
Intern identifierare: 1788018-3
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Anbudsutvärdering Öst
Intern identifierare: 1788019-4
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Anbudsutvärdering Syd
Intern identifierare: 1788020-5