2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kosmetiska ansiktsproteser
Beskrivning: Upphandling avseende tjänsten individuellt anpassade kosmetiska ansiktsproteser. Tjänsten omfattar tillverkning och utprovning av ansiktsproteser och den utgör ett totalt ansvar för de kosmetiska ansiktsproteser med tillhörande tjänster som är ett hälso- och sjukvårdsansvar som bekostas av Region Stockholm.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: -
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33183200 Ortopediska proteser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Objekt 1, Ögonproteser i glas
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:119312:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 33184000 Proteser, 33184600 Ögonproteser, 85111600 Ortopediska tjänster, 85121281 Ögonsjukvård, 85121283 Ortopedisk vård
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Objekt 2, Ögonproteser i akryl
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:119312:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Objekt 3, Kosmetiska ansiktsproteser
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:119312:Lot:3