732593-2023 - ResultatSverige-Bräcke: Elektricitet
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Elkraft Bräcke kommun
Referensnummer: KSK 2023/385 05
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
09310000 Elektricitet
II.1.4.
Kort beskrivning
Elkraft
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
65310000 Eldistribution
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen