732690-2024 - Resultat
Sverige – Presenter och priser – 2024 Julgåvor Region Norrbotten
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel2024 Julgåvor Region Norrbotten
BeskrivningUpphandlingen avser julgåvor i form av gåvokort för leverans till Region Norrbotten. Med gåvokort avses värdebevis med ett på förhand fastställt värde som används för att välja produkter från ett utvalt sortiment i en digital portal under en begränsad tid. Med gåvokort avses inte presentkort. Upphandlingsdokumenten innehåller samtliga förutsättningar och krav som gäller för anbudsgivningen. Upphandlingen genomförs i enlighet med Lag (2016:1145) om offentlig upphandling (LOU).
Intern identifierare24/202-2
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 18530000 Presenter och priser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000