Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
Leveransplats
Var som helst
Kompletterande information: Uppsala län
Värde
Beräknat värde exklusive moms: 800 000 000,00 SEK