See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lastbilssläp med skåp
Beskrivning: Älvdalens Utbildningscentrum avser köpa ett 4-axlat skåpsläp för användning i utbildning. Släpet ska vara kompatibelt med vår skåplastbil som är från 2021.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34223300 Släpvagnar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:117352:Lot:1