2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal markentreprenader
Beskrivning: Upphandlingen avser ett ramavtal gällande löpande markentreprenader. Ytterligare information finns i upphandlingsdokumenten.
Intern identifierare: 2024-179
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45236000 Markanläggning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000