733170-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Möbler (inkl. kontorsmöbler), inredning, hushållsapparater (exkl. belysning) och rengöringsprodukter – Catering, fika & konditorivaror
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelCatering, fika & konditorivaror
BeskrivningAvser inköp av catering, fika & konditorivaror med alla tillbehör för samtliga Chalmers tre campusområden som är geografiskt utspridda över Johanneberg, Lindholmen och Rymdobservatoriet i Onsala.
Intern identifierareC 2024–1290
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 39000000 Möbler (inkl. kontorsmöbler), inredning, hushållsapparater (exkl. belysning) och rengöringsprodukter
Ytterligare klassificering (cpv): 55520000 Catering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelUpphandlingsdokument
BeskrivningUpphandling av catering, fika och konditorivaror
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelDelområde 1 - Catering
BeskrivningUpphandla catering
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelDelområde 2 - Fika och konditorivaror
BeskrivningUpphandling av fika