Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Plastikkirurgi Bröstreduktionsplastik och Bukplastik
Referensnummer: 2022-POL000130-001
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 85100000 Hälsovårdstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser plastikkirurgi inom bröstreduktionsplastik och bukplastik.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård, 85100000 Hälsovårdstjänster, 85120000 Läkarvård och tillhörande tjänster, 85121200 Medicinska specialisttjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen