73326-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Utrustning för tvätt – Tvätteri till anstalten Österåker
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tvätteri till anstalten Österåker
Beskrivning: Tvätteri till anstalten Österåker
Intern identifierare: 2025-3268
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42716110 Utrustning för tvätt
Ytterligare klassificering (cpv): 42716000 Tvätt-, kemtvätts- och torkmaskiner, 42717000 Utrustning för strykning och vikning av tvätt
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000