See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fordon korttidshyra, SLL207
Beskrivning: Upphandlingen utgör en ramavtalsupphandling och omfattar Fordon korttidshyra som innebär att medarbetare ska kunna hyra Fordon (personbilar och minibussar) för resor i tjänsten, per dygn, per vecka och per månad med fri körsträcka. Upphandlade myndigheter framgår av upphandlingsdokumenten.
Intern identifierare: FSN 2024-0343
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34110000 Personbilar
Ytterligare klassificering (cpv): 34114400 Minibussar, 66114000 Finansiell leasing
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000