2. Förfarande
Förfarande
Titel: Dynamiskt inköpssystem (DIS) för natur- och kulturvårdande skötsel
Beskrivning: Länsstyrelsen i Jämtlands län bjuder in leverantörer att ansluta sig till vårt dynamiska inköpssystem (DIS) för natur- och kulturvårdande skötsel. DIS:et ger löpande möjlighet att delta i uppdrag som bidrar till bevarande och utveckling av värdefulla natur- och kulturmiljöer.
Intern identifierare: 512-7508-2025
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77000000 Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000