733405-2024 - Resultat
Sverige – Social omsorg med inkvartering – TI 2024-1007 Särskilt boende Flens kommun
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTI 2024-1007 Särskilt boende Flens kommun
BeskrivningSärskilt boende för Flens kommun.
Intern identifierare24/29
Förfarandets viktigaste känneteckenEnstegsförfarande.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85311000 Social omsorg med inkvartering
Ytterligare klassificering (cpv): 85300000 Socialvård och tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGenerell del (2)
Huvudklassificering (cpv): 85300000 Socialvård och tillhörande tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 85311000 Social omsorg med inkvartering
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelDelområde A Särskilt boende med demensinriktning
BeskrivningDelområde A Särskilt boende med demensinriktning
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelDelområde B Särskilt boende med somatisk inriktning
BeskrivningDelområde B Särskilt boende med somatisk inriktning
Ytterligare klassificering (cpv): 85310000 Socialt arbete
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelDelområde C Särskilt boende med inriktning för psyskiska funktionsnedsättningar
BeskrivningDelområde C Särskilt boende med inriktning för psyskiska funktionsnedsättningar
Del (anbudsområde)LOT-0005
TitelDelområde D Särskilt boende med både demens- och somatisk inriktning
BeskrivningDelområde D Särskilt boende med både demens- och somatisk inriktning
Del (anbudsområde)LOT-0006
TitelGenerell del (1)