733485-2022 - ResultatSverige-Lund: Installation av styr- och reglersystem
Meddelande om tilldelning av kontrakt – försörjningssektorerna
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Styrsystem
Referensnummer: 22/00125
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
51900000 Installation av styr- och reglersystem
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser ett ramavtal för Styrsystem för senare avrop av systemledare/programmerare/driftsättare/elkonstruktör.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
42961000 Manöver- och styrsystem
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen