733529-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Medicinska hjälpmedel – Hygienhjälpmedel
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelHygienhjälpmedel
BeskrivningHygienhjälpmedel för användning i bad- och duschsituationer
Intern identifierareRS 2024-00805
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33196000 Medicinska hjälpmedel
Ytterligare klassificering (cpv): 33196200 Hjälpmedel för funktionshindrade personer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelFrivillig egen försäkran, European Single Procurement
BeskrivningESPD
Intern identifierare1736549-0
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelVGR Anbudsinbjudan och avtal
Beskrivning.
Intern identifierare1736550-1
Huvudklassificering (cpv): 33196200 Hjälpmedel för funktionshindrade personer