733536-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Säkerhetstjänster – Bevakningstjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelBevakningstjänster
BeskrivningDenna upphandling avser bevakningstjänster för Tyresö kommun samt extra bevakning för Tyresö bostäder AB, nedan gemensamt benämnd som beställaren.
Intern identifierareKSUH/2025:42
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79710000 Säkerhetstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000