733739-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Mötes- och konferenstjänster på hotell – Konferensanläggningar
Meddelande om upphandling – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKonferensanläggningar
BeskrivningUppdraget avser ett ramavtal för löpande bokningar av konferenslokaler på anläggningar som är belägna maximalt 150 km från stadshuset i Umeå.
Typ av förfarandeAnnat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken-
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 55120000 Mötes- och konferenstjänster på hotell
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:114985:Lot:1