2. Förfarande
Förfarande
Titel: Preliminär upphandlingsdokumentation (ej giltig upphandling) Fordonsadministrationssystem (FAS)
Beskrivning: Detta är ett preliminär upphandlingsdokumentation som potentiella anbudsgivare bjuds in att lämna synpunkter på innan den fastställda dokumentationen annonseras
Intern identifierare: UE 23.117
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem