Avtal gällande TMT-leveranser till Renovas anläggningar i Sävenäs samt Fläskebo och Tagene.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen