See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skolskjuts taxi
Beskrivning: Upphandlingen omfattar skolskjuts enligt regelbunden schemalagd trafik avsedd för transport av elever till och från grundskolan samt i viss mån anpassad grundskola. Skolskjutstrafik ska ske varje skoldag, 178 dagar/läsår.
Intern identifierare: BN 2024/000564
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60120000 Taxitjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Cirkulationstvätt
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Skolsjuts taxi