734203-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Slamkemikalier – Polymerer för avvattning till Henriksdals reningsverk
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelPolymerer för avvattning till Henriksdals reningsverk
BeskrivningPolymerer för avvattning till Henriksdals reningsverk
Intern identifierare23SVOA1245
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 24958300 Slamkemikalier
Ytterligare klassificering (cpv): 24962000 Vattenreningskemikalier
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierarePolymerer för avvattning till Henriksdals reningsverk