734228-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Radio-, televisions-, kommuniktions- och telekommunikationsutrustning samt tillhörande utrustning – Campusnät
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelCampusnät
BeskrivningNätverksutrustning med tillhörande produkter och tjänster för uppkoppling och nyttjande av Sunets nät-drift som tjänst Campus Network-as-a-Service via SUNET Inköpscentral.
Intern identifierare2.5-2023-05671
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 32000000 Radio-, televisions-, kommuniktions- och telekommunikationsutrustning samt tillhörande utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareCampusnät