2. Förfarande
Förfarande
Titel: Request for information (RFI) - Förpackning och emballage
Beskrivning: Sva skickar härmed ut en request for information (RFI) för förpackning och emballage som bland annat ska användas för att ta in produkter från djursjukhus, veterinärkliniker och privatpersoner.
Intern identifierare: SVA 2023/937
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44617100 Kartonger