2. Förfarande
Förfarande
Titel: Anskaffning Drivmedelstransportekipage
Beskrivning: Anskaffning av Drivmedelstransportekipage
Intern identifierare: 23FMVU8164
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34133110 Tankbilar
Ytterligare klassificering (cpv): 34223340 Släpvagnar för tankbilar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Anskaffning Drivmedelstransportekipage