2. Förfarande
Förfarande
Titel: Sport- och Idrottsmaterial 2024
Beskrivning: Upphandling som ska leda till ramavtal åt Falkenberg-, Halmstad-, Laholm- och Varbergs kommun samt Region Halland för köp av Sport- och Idrottsmaterial.
Intern identifierare: IU24-4
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 37400000 Sportartiklar och -utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000