2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal - Byggvaror
Beskrivning: Orust kommun genomför en upphandling av byggvaror och inbjuder er att lämna anbud. Upphandlingens syfte är att få till stånd ramavtal med max fem (5) leverantörer, dock minst en (1).
Intern identifierare: Dnr. 73-2023
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44100000 Konstruktionsmaterial och tillhörande föremål
Ytterligare klassificering (cpv): 44190000 Diverse byggmaterial
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000