734382-2025 - Planering
Sverige – Läkemedel som verkar på nervsystemet och sinnesorganen – Extern remiss Anestesigas 2026
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelExtern remiss Anestesigas 2026
BeskrivningUpphandlingen avser inköp av läkemedel på rekvisition och tillhandhållande av doseringsenheter (lån) för Region Skåne
Intern identifierare2025-O000769
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33660000 Läkemedel som verkar på nervsystemet och sinnesorganen