734425-2025 - Resultat
Sverige – Medicinska förbrukningsartiklar – Förbrukningsartiklar Centurion
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelFörbrukningsartiklar Centurion
BeskrivningRegion Västernorrland efterfrågar offert för fabriksbundna förbrukningsartiklar till Centurion maskin för Länsklinik Ögons behov.
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:108710:Lot:1