2. Förfarande
Förfarande
Titel: Företagshälsovård
Beskrivning: Företagshälsovård inom följande områden: Hälsofrämjande tjänster, Förebyggande tjänster, Efterhjälpande tjänster, Stöd till HR och chefer. Avtalet omfattar inte djupare utredning av arbetsförmåga och vaccinationer.
Intern identifierare: UH 2025-000449
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85147000 Företagshälsovård
Ytterligare klassificering (cpv): 79414000 Konsulttjänster för personalförvaltning, 80510000 Specialutbildning, 85121270 Psykiatrisk eller psykologisk vård, 85141220 Rådgivning tillhandahållen av sjuksköterskor, 85142100 Sjukgymnasttjänster, 85142300 Hygientjänster, 85148000 Medicinsk analys, 85312320 Rådgivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000