2. Förfarande
Förfarande
Titel: TI 2025-1153 Transport av material till förbränning
Beskrivning: Denna upphandling omfattar transport av material till förbränning, bestående av följande: - Hushållsavfall (restpåse från hushåll samt hushållsliknande avfall från verksamheter) - Verksamhetsavfall (brännbart Industriellt avfall) Avfallet hämtas vid Telge Återvinnings anläggning i Södertälje.
Intern identifierare: TI 2025-1153
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90512000 Avfallstransport
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000