734832-2026 - Resultat
Sverige – Potatischips – Kioskvaror
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kioskvaror
Beskrivning: Upphandlingen omfattar kioskvaror, konfektyr, läsk och liknande.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15312300 Potatischips
Ytterligare klassificering (cpv): 15842000 Choklad och sötsaker, 15982000 Läskedrycker
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001