2. Förfarande
Förfarande
Titel: Finansiella tjänster
Beskrivning: Banktjänster
Intern identifierare: KS/2022:483
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66110000 Banktjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Finansiella tjänster