See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tekniska konsulter - Energi
Beskrivning: Avtalet omfattar konsulttjänster i syfte att säkerställa effektiv energianvändning.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71314000 Energi och tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:96197:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 71314300 Konsulttjänster för energibesparing