2. Förfarande
Förfarande
Titel: Flygfotografering och framställan av ortofoto
Beskrivning: Avtal gällande flygfotografering och framställan av ortofoto.
Intern identifierare: 2025-00228
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79961200 Flygfotografering
Ytterligare klassificering (cpv): 71354000 Kartframställning, 71354100 Digital kartläggning, 79960000 Foto- och tillhörande tjänster, 79961000 Fototjänster, 79961300 Specialfotografering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000