See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skolskjuts och turbundna resor
Beskrivning: Skolskjuts och turbundna resor
Intern identifierare: KS/2024:305
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60120000 Taxitjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport), 60140000 Icke-reguljär passagerartransport
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Skolskjuts och turbundna resor