734926-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Säkerhetsbesiktning lekplatser och utegym
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSäkerhetsbesiktning lekplatser och utegym
BeskrivningRamavtal för säkerhetsbesiktning och installationsbesiktning av lekplatser, lekredskap och utegym.
Intern identifierareKS 25/113
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000