735020-2025 - Resultat
Sverige – Medicinska förbrukningsartiklar – Operationsartiklar 2025, SLL583
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Operationsartiklar 2025, SLL583
Beskrivning: Operationsartiklar 2025, SLL583
Intern identifierare: FSN 2024-0102
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000