See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Rekryteringstjänster
Beskrivning: Arbetsförmedlingen upphandlar rekryteringstjänster avseende vissa grupper av anställda.
Intern identifierare: Af-2024/0097 0531
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79600000 Rekryteringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Arbetsförmedlingen avser att upphandla ramavtal gällande rekryteringstjänster inom tre (3) olika områden: Chefer, IT-personal och Övrig personal.
Intern identifierare: 1641054-68370b7a1860f0baf4eda11f
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Krav på leverantören
Intern identifierare: Af-2024/0097 0531-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Personalkategori Chefer
Intern identifierare: Af-2024/0097 0531-2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Personalkategori IT
Intern identifierare: Af-2024/0097 0531-3
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Personalkategori Övrig personal
Intern identifierare: Af-2024/0097 0531-4