73506-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Programvara och informationssystem – Rekryteringsverktyg
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRekryteringsverktyg
BeskrivningMolnbaserat IT-stöd för rekryteringsprocessen.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104203:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 48450000 Programvara för tidsredovisning eller personal, 79600000 Rekryteringstjänster