2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI - Kvävetankar för laboratoriemedicin
Beskrivning: RFI för att ta reda på hur marknaden ser ut för förvaring till laboratoriemedicinska enheten
Intern identifierare: 2024-O002349
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24111700 Kväve
Ytterligare klassificering (cpv): 44611000 Tankar, 51400000 Installation av medicinsk och kirurgisk utrustning, 51810000 Installation av tankar