735162-2025 - Resultat
Sverige – Kontorsmaskiner, datorer samt kontors- och datorutrustning, utom möbler och programvara – Dokumentproduktion Multifunktionsskrivare (MFP) med tillhörande tjänster, SLL824
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelDokumentproduktion Multifunktionsskrivare (MFP) med tillhörande tjänster, SLL824
BeskrivningDokumentproduktion Multifunktionsskrivare (MFP) med tillhörande tjänster, SLL824
Intern identifierareFSN 2024-0393
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 30000000 Kontorsmaskiner, datorer samt kontors- och datorutrustning, utom möbler och programvara
Ytterligare klassificering (cpv): 30232100 Skrivare och kurvskrivare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000